Aylık arşiv Haziran 2019

ileadmin

Gabile Sohbet Odaları Yetişkin Chat Sitesi


Arkadaşlar diyerek klasikleşmiş kelimeleden artık kurtulmak isteyerek sunucu kurucularından ortaklarına adminlerinden operlerine helperlerinden aoplarına kadar aile olabilmeyi hedefleyen KARDEŞLERİM diyebilecek karakterinden asla ödün vermeyen amatör cümlelerinden arınmış profosyonel ekip kurarak sadece IRC serverinde değil sesli görüntülü sitelerden bile adımızdan söz ettirecek kendimize asla rakip bulamayacak #radyo çatı altında toplamayı hedeflemiş bulunmaktayım ve yetişkin sohbet siz değerli KARDEŞLERİMİN bizim ile olacağından kendimi(zi) çok şanslı görmekteyim. İnşallah sizlerde benim gibi düşünüyorsunuzdur. Bana gelince dışarıdan nasıl gözüküyorum bilemem ama ciddi olarak söylüyorum ki asla egom olmamıştır ve olmayacaktır da iyi bir idareci olamayabilirim ama iyi bir yöneticiyimdir çünkü ben kuralları seven bir insanım. Bazı arkadaşlarım beni tanımadıkları için HAKLI olarak bu neyin ego diyerek tepkinizi göstermeniz en doğal hakkınız olarak görüyorum ama tanıdıkça beni bu düşüncelerinizi kendinizin bile çürüteceğinden asla şüphem yoktur.
Buradaki amaçlarımdan bir tanesi de sadece yayın saatinde gelip yayınızı güzel bir şekilde sürdürüp sunucudan ayrılmamanızı rica edeceğim konuşmanın başında da dediğim asla gel git bir sunucu radyosu oluşturmak niyetinde değilim gerek Rosa gerek sizler gerektiği yerde radyo founderine daha da ileri gidecek olursak düzgün üslupla sunucu kurucularına fikirlerinizin doğru olmadığını beyan ederek çözüm yoluna girebilirsiniz inanıyorum ki buradaki gabile hiç bir admin sizleri geri çevirmeyecektir. #opers kanalını göremeyen arkadaşlarım içinde şunları belirtelim ki oradaki herkes sizin ayrıcalıklı olduğunu bilerek sizlere göz bebeği gibi bakmakta ve korumaktadırlar ama bu şu değildir ki ayrıcalıklıyız diye oper/adminlere istediğimiz gibi saygısız kelimeleri kullanacağız manasına gelmez zaten bu işleri benden daha iyi bildiğinize eminim. Hepinizinde dediği gibi, özelde kim kimle konuşuyor veya konuşmuyor kimseyi ilgilendirmez fakat kanal genelinde birbirinize karşı mutlaka sevgi ve saygı olması mecburidir aksine kanal genelinde birbirinizi aşağılayacak kıracak kelimelerden kaçınmanızı rica ediyorum. Eminizki kimse 100 – 150 kişiye djlik yapmak istemiyordur şayet ben istemiyorum onun için sabah akşam çalışıyorum sizlerinden çalıştığını görüyorum ama AntepLi nin de dediği gibi iyi olmak bize yakışmaz tam aksine mükkemmel olmalıyız.
Klasik ama doğru söze ne denir dicem bende BİZ oldukça başarılı oluruz sen ben olursak yerimizde sayarız arkadaşlar. Diğer husus ise şu kişi Sop luğu hak etmiyor bu kişi benden neden üstün gibi cidden gereksiz muhabbeti yapmamanızı rica ediyorum çünkü bende dahil olmak üzere gabile sohbet buradaki her kişi aynı emeği sergiliyorsa aramızda hostun bir önemi olmadığının farkındayım lütfen sizlerinde farkında olmanızı temenni ediyorum. Sizden birşey istenildiği zaman lütfen bunu şahsi emir olarak algılamamanızı istiyorum çünkü atılacak her adımın sunucunun yararı içindir site için ne kadar user önemliyse bizim için daha önemli çünkü hepsine sesimizi duyuracağımız insanlar olacaktır. Vakit geçiyor bu toplantıları daha sık yapacağız artık, sizlerden şunu yap bunu yap demiyoruz sadece yayın sıramız geçtiği zaman sunucumuza girenleri elde tutalım (normal sohbet etmenizi rica ediyorum) bunu yapamayacak arkadaşım var mı ?

ileadmin

Acil Çilingir Servisi En Hızlı Anahtarcı

Sistemimiz Türkiye genelinde çilingir konusunda öncü firma olarak kaliteden ödün vermeden Türkiye genelindeki sertifika sahibi çilingilerle yapılan anlaşma sayesinde en hızlı şekilde size yönlendimek için size en yakın semtinize en yakın çilingir ile iş birliği yapar, en yakın çilingir Kapıda kalan veya acil kilit değişimi gereksinimi duyan veya Çilingir ve Anahtarcı Gerektiren herhan gi bir işinizde bize gönül Rahatlığı ile güvenebilirsiniz! İnsan insana güvenmez belki bu devirde ama işim gereği verdiğimiz her hizmeti kalite kontrolu tarafımıdan yapılmaktadır. Yılların verdiği tecrube ile Kapılarınızın sağlamlaştırılması konusunda bir çok gelişme yaşamış hırsıların kapı açma tekniklerini olay yerinde inceleyıp onlara karşı kapınızı evinizi nasıl koruma altına alabiliriz diye denenmiş bir çok kapı koruma sisteminden sonra sizin için hırısızın korkup kaçaçağı kapu kuruma desteğimizlede Evinizi Ve Sevdiklerinizi Güvence Altına Almanızı sağlıyoruz. Günümüzde teknolojinin çokca kullandığı malum Akıllı kilit sitemi ile kumanda kartlı geçiş bas aç gibi sitemleri de kapılarınıza sıfırdan monte edebiliyoruz Geniş bilgi için Çilingir merkezimizi arayarak size en yakın Çilingir Ustasi ile irtibata gecmenizi Sağlıyoruz. En yakın Çilingir hizmeti sistemini en ilk başlatan firmamız kapıda kalma durumlarında 15 ile 20 dakikalık süre zarfında Kapınızda oluryoruz.

acil-cilingir

acil-cilingir

Türkiye ve Kıbrıs geneli yaklaşık 1000 çilingir şubemiz ile 24 saat acil anahtar , anahtarcı ve çilingir hizmeti vermekteyiz .Türkiye çilingir, anahtarcı hizmetleri firmamıza aittir. Acil anahtarcı ve çilingir hizmetleri size en yakın olan çilingir ve çilingir şubemize yönlendirilir ve 25 dakikada anahtarcı çilingir ustası kapınıza gelir. Çilingir hizmetleri dışında ayrıca güvenlik sistemleri desteğide sağlamaktayız. Ev ve iş yerlerinize çilingir ve anahtarcı ustalarımız gelerek sizlere ücretsiz danışmanlıkta vermekteyiz.Aynı Zamanda Sadece Ev Kapısı çilingiri Değil Oto Kapısı , Çelik Kasa ve Para Kasası da Açmaktayız.Diğer Hzimetlerimiz çelik kapı tamiri,kapının yere sürtme sorunu, denge bozukluğu ve kapı dilinin içerde kalması gibi arızaların giderilmesinde Merkezimiz le irtibata geçip sorunuzu ileterek yardımızı isteyebilirsiniz.

Kilit Değiştirmeden Önce Mutlaka bir bilene sorun kelimesi ile sizi uyarmak istiyoruz nedeni gelen kişinin kesin çilingir veya anahtarcı olmasi şart! ve bunun için işyeri belgesi olan bir çilingir dükkanında çalışması ve adresinin kesinlikle belli olması gerekmektedir. Sebebi Çoğu Çilingirim diyip seyar çalışan emek hırsızı Kişiler Eski Çıkma Kilitleri Parlatıp Görsellik Olarak Sıfır Gibi Yapıp Kapılarınıza Takabiliyor, Kesinlikle Biz Kilitleri Sıfır Açılmamış Kutusunda Müsterilerimize Sunuyoruz. Hangi Kilidi İsterseniz Siz Değerli Müsterilerimizin Yanında Ambalajını Açıp Kapılarınıza Takıyoruz. Firmamızın Bir Artı sıda bir çık kilit firması ile olan teknik servis anlaşmasıdır bu anlaşma sayesinde kapınıza takılan kilidin garanti bayisi de biz oluyoruz. Değerli Müşterilerimizin çıkarı bizim için en önce gelir.

ileadmin

Öveçler Çilingir Numarası 0533 957 61 58 Öveçler Anahtarcı

» Öveçler çilingir
» Öveçler anahtarcı
» Öveçler acil çilingir

Öveçler çilingir

Öveçler Çilingir istediğiniz her an ulaşabileçeğiniz çilingilerimiz le 7/24 hizmet veren  Güvenilir Çilingir Kurumsal firma. 444 01 93 – 0542 317 84 20 – 0533 957 61 58

Öveçler Anahtarcı

Öveçler Anahtarcı 24 saat kesintisiz çilingir hizmeti vermektedir. Kapıda kalan veya kilit değiştirmek isteyen herkes arayı ulaşa bilirsiniz.

Öveçler açil çilingir

Öveçler Acil çilingir  istediğiniz her an çilingir hizmeti almak için bizi her arayabileçeğiniz site içi numaralarımızdan  size en yakın çilingiri talep edin.

Öveçler Dolap Kilitleri
Öveçler Çekmece Kilitleri
Öveçler Kilit değiştirme
Öveçler Tahta Kapı Açma
Öveçler Çelik Kapı
Öveçler Çilingirciler
Öveçler Kale Barel
Öveçler Kilit değişimi
ito kilit hok kilit yuma kilit servisi
Öveçler Öveçler Kapı Açma Servisi
Öveçler Çelik Kasa Açma Servisi
Öveçler Cam Kapı Kilitleri Satış
Öveçler Nöbetçi Çilingir
Öveçlerda acil Çilingir Servisi
Öveçler Acil Kasa açma
Gece Çilingiri Öveçler

Öveçler Çilingir, Öveçler Çilingir servisi, Öveçler Anahtarcı, Öveçler oto çilingir, Öveçler acil çilingir, Öveçler en yakın Çilingir, Ankara Çilingir, Ankara sincan Çilingir, sincan oto çilingir, Öveçler çilingir murat,eryaman çilingir,sincan çilingir,eskişehir Öveçler çilingir,ankara nöbetçi çilingir,yenimahalle çilingir,etimesgut çilingir,audi oto çilingir,Ankara Çilingir Öveçler,Öveçler Ankara Çilingir,kızılay çilingir,dikmen çilingir
Devamını oku

Call Now ButtonHemen Ara