Gabile Sohbet Odaları Yetişkin Chat Sitesi

ileadmin

Gabile Sohbet Odaları Yetişkin Chat Sitesi


Arkadaşlar diyerek klasikleşmiş kelimeleden artık kurtulmak isteyerek sunucu kurucularından ortaklarına adminlerinden operlerine helperlerinden aoplarına kadar aile olabilmeyi hedefleyen KARDEŞLERİM diyebilecek karakterinden asla ödün vermeyen amatör cümlelerinden arınmış profosyonel ekip kurarak sadece IRC serverinde değil sesli görüntülü sitelerden bile adımızdan söz ettirecek kendimize asla rakip bulamayacak #radyo çatı altında toplamayı hedeflemiş bulunmaktayım ve yetişkin sohbet siz değerli KARDEŞLERİMİN bizim ile olacağından kendimi(zi) çok şanslı görmekteyim. İnşallah sizlerde benim gibi düşünüyorsunuzdur. Bana gelince dışarıdan nasıl gözüküyorum bilemem ama ciddi olarak söylüyorum ki asla egom olmamıştır ve olmayacaktır da iyi bir idareci olamayabilirim ama iyi bir yöneticiyimdir çünkü ben kuralları seven bir insanım. Bazı arkadaşlarım beni tanımadıkları için HAKLI olarak bu neyin ego diyerek tepkinizi göstermeniz en doğal hakkınız olarak görüyorum ama tanıdıkça beni bu düşüncelerinizi kendinizin bile çürüteceğinden asla şüphem yoktur.
Buradaki amaçlarımdan bir tanesi de sadece yayın saatinde gelip yayınızı güzel bir şekilde sürdürüp sunucudan ayrılmamanızı rica edeceğim konuşmanın başında da dediğim asla gel git bir sunucu radyosu oluşturmak niyetinde değilim gerek Rosa gerek sizler gerektiği yerde radyo founderine daha da ileri gidecek olursak düzgün üslupla sunucu kurucularına fikirlerinizin doğru olmadığını beyan ederek çözüm yoluna girebilirsiniz inanıyorum ki buradaki gabile hiç bir admin sizleri geri çevirmeyecektir. #opers kanalını göremeyen arkadaşlarım içinde şunları belirtelim ki oradaki herkes sizin ayrıcalıklı olduğunu bilerek sizlere göz bebeği gibi bakmakta ve korumaktadırlar ama bu şu değildir ki ayrıcalıklıyız diye oper/adminlere istediğimiz gibi saygısız kelimeleri kullanacağız manasına gelmez zaten bu işleri benden daha iyi bildiğinize eminim. Hepinizinde dediği gibi, özelde kim kimle konuşuyor veya konuşmuyor kimseyi ilgilendirmez fakat kanal genelinde birbirinize karşı mutlaka sevgi ve saygı olması mecburidir aksine kanal genelinde birbirinizi aşağılayacak kıracak kelimelerden kaçınmanızı rica ediyorum. Eminizki kimse 100 – 150 kişiye djlik yapmak istemiyordur şayet ben istemiyorum onun için sabah akşam çalışıyorum sizlerinden çalıştığını görüyorum ama AntepLi nin de dediği gibi iyi olmak bize yakışmaz tam aksine mükkemmel olmalıyız.
Klasik ama doğru söze ne denir dicem bende BİZ oldukça başarılı oluruz sen ben olursak yerimizde sayarız arkadaşlar. Diğer husus ise şu kişi Sop luğu hak etmiyor bu kişi benden neden üstün gibi cidden gereksiz muhabbeti yapmamanızı rica ediyorum çünkü bende dahil olmak üzere gabile sohbet buradaki her kişi aynı emeği sergiliyorsa aramızda hostun bir önemi olmadığının farkındayım lütfen sizlerinde farkında olmanızı temenni ediyorum. Sizden birşey istenildiği zaman lütfen bunu şahsi emir olarak algılamamanızı istiyorum çünkü atılacak her adımın sunucunun yararı içindir site için ne kadar user önemliyse bizim için daha önemli çünkü hepsine sesimizi duyuracağımız insanlar olacaktır. Vakit geçiyor bu toplantıları daha sık yapacağız artık, sizlerden şunu yap bunu yap demiyoruz sadece yayın sıramız geçtiği zaman sunucumuza girenleri elde tutalım (normal sohbet etmenizi rica ediyorum) bunu yapamayacak arkadaşım var mı ?

Yazar hakkında

admin administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Call Now ButtonHemen Ara